SuperCircuit
MWKC Club Race

Super Circuit - Multiple 3km Races

16-Feb-2019

Round 1
3km
Place
Name
Result
1
James Harrington
13:22.45
2
James Pralija
13:23.85
3
Scott Harris
16:16.39
4
Terry Rielly
16:51.41
5
Russell Walker
16:58.88
6
Phil Geddes
17:15.80
7
Alex Carroll, Ivy Semple
17:54.71
8
Geoff Horsnell
18:01.26
9
Charlie Heaton
18:20.96
Round 2
3km
Place
Name
Result
1
James Harrington, James Pralija
12:26.90
2
Terry Rielly, Scott Harris
15:48.02
3
Russell Walker
17:06.43
4
Geoff Horsnell
18:43.49
Round 3
3km
Place
Name
Result
1
James Harrington, James Pralija
12:20.33
2
Terry Rielly, Scott Harris, Russell Walker, Phil Geddes
14:57.08

19-Jan-2019

Round 1
3km
Place
Name
Result
1
Brett Greenwood
0:13:25.44
2
Lachlan Bakewell
0:13:26.74
3
James Harrington
0:13:46.22
4
Dmytro Medvedyev
0:14:13.41
5
David Little, Pauline Findlay
0:14:41.40
6
Mike Lieberman, Chris Dickman
0:14:47.10
7
James Pralija
0:14:52.16
8
Ian Hofstetter
0:15:17.33
9
Todd Mowbray
0:15:45.28
10
Matt Blundell, Liberty Blundell
0:15:59.24
11
Mike O'Leary, Scott Harris
0:16:07.46
12
David Young
0:16:42.11
13
Ruby Ardren
0:16:53.86
14
Susan Fine, Marone Fine
0:16:59.94
15
Rob Hardy
0:17:16.44
16
Alex Conley
0:19:47.48
17
TerryRiely
0:21:15.48
Round 2
3km
Place
Name
Result
1
Brett Greenwood, Dmytro Medvedyev
0:13:25.79
2
James Harrington, James Pralija
0:13:35.94
3
Lachlan Bakewell, Todd Mowbray
0:14:40.62
4
Peter Balcarek
0:15:48.54
5
Mike O'Leary, Scott Harris
0:16:02.07
6
Mike Lieberman
0:17:06.09
7
Matt Blundell, Liberty Blundell
0:17:23.37
8
David Little
0:17:31.20
9
Ian Hofstetter
0:17:33.16
10
David Young
0:17:35.84
11
Rob Hardy, TerryRiely
0:17:37.10
12
Susan Fine, Marone Fine
0:18:34.00
13
Alex Conley
0:24:25.72
14
Ruby Ardren
0:26:09.73
Round 3
3km
Place
Name
Result
1
James Harrington, Lachlan Bakewell
0:13:04.52
2
Dmytro Medvedyev, James Pralija
0:13:43.82
3
Brett Greenwood, Peter Balcarek
0:13:57.44
4
Rob Hardy, TerryRiely, Mike O'Leary, Scott Harris
0:15:10.04
5
David Little, Pauline Findlay
0:15:17.21
6
Bill Martin, Matt Martin, Alex Martin, Joerg Listberger
0:15:37.27
7
Matt Blundell, Liberty Blundell
0:15:58.30
8
Todd Mowbray
0:15:58.56
9
Mike Lieberman
0:16:09.71
10
Ruby Ardren
0:18:27.04
Round 4
3km
Place
Name
Result
1
Brett Greenwood, James Pralija, Pauline Findlay, Dmytro Medvedyev
0:12:36.21
2
James Harrington, Todd Mowbray, Lachlan Blacwell, Matt Windon
0:12:56.79
3
Rob Hardy, TerryRiely, Mike O'Leary, Scott Harris
0:15:31.34

24-Nov-2018

Round 1
3km
Place
Name
Result
1
Brett Greenwood
13:11.81
2
James Harrington
13:35.09
3
Dmytro Medvedyev
13:48.13
4
Andras Eles
13:53.13
5
Ian Hofstetter
14:25.25
6
Rob Chant
14:41.44
7
James Pralija
14:42.21
8
Daniella Torre
15:28.58
9
David Little
15:34.11
10
Pauline Findlay
16:17.99
11
Mike Schanzer
16:50.51
12
Rob Hardy
17:25.40
13
Peter Garnett
18:26.86
Round 2
3km
Place
Name
Result
1
Brett Greenwood, Dmytro Medvedyev
12:49.20
2
Andras Eles, Daniella Torre
13:07.49
3
Rob Chant, Ian Hofstetter
13:54.21
4
James Harrington, James Pralija
14:02.94
5
Richard Robinson, Guy Robinson
14:10.39
6
Pauline Findlay, David Little
14:55.33
7
Mike Schanzer
17:03.57
8
Rob Hardy
17:35.61
Round 3
3km
Place
Name
Result
1
Brett Greenwood, Dmytro Medvedyev
12:52.00
2
James Harrington, James Pralija
12:52.69
3
Andras Eles, Daniella Torre
13:27.44
4
Rob Chant, Ian Hofstetter
13:46.19
4
Richard Robinson, Joy Robinson
14:33.09
4
Pauline Findlay, David Little
14:36.06
4
Mike Schanzer
17:01.68
4
Guy Robinson
17:27.51
4
Peter Garnett
18:37.26


Updated Sat 16 Feb 2019 10:51 AM